Signeret skibsportræet betegnet "Caroline af Holbæck Capt. J. Bugge" og utydeligt signeret samt dateret 1871. Lysmål 47 x 63 cm
Papir gulnet, enkelte lette folder i papir
20329 | 1.600 DKK | 2018-07-04 19:29 |
20906 | 1.500 DKK | 2018-07-04 18:36 |
1.000 DKK | Startpris |