44903. Ubekendt kunstner: Opstilling med lyserøde blomster og to fugle

Olie på lærred, 23 x 31 cm. Usign. (små afskalninger)

Varenr 44903

4 Juli 2018 20:50

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 100 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

17602100 DKK2018-07-04 20:48
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms