44903. Ubekendt kunstner: Opstilling med lyserøde blomster og to fugle

Olie på lærred, 23 x 31 cm. Usign. (små afskalninger)

Varenr 44903

4 Juli 2018 20:50

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 100 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

17602100 DKK2018-07-04 20:48
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms