55045. I. B. Debois: Franske anemoner og blomstrende grene i vase

Olie på lærred, 64 x 54 cm. Sign. I. B. Debois

Varenr 55045

4 Juli 2018 20:51

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 500 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

12829500 DKK2018-07-02 11:25
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms