54708. Frants Henningsen (1850-1908): På vej til kirke

Tusch/akvarel, 14,5 x 22 cm. Sign. monogram

Varenr 54708

4 Juli 2018 20:52

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 600 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18438600 DKK2018-07-04 16:11
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms