54708. Frants Henningsen (1850-1908): På vej til kirke

Tusch/akvarel, 14,5 x 22 cm. Sign. monogram

Varenr 54708

4 Juli 2018 20:52

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 600 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18438600 DKK2018-07-04 16:11
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms