48303. William Henriksen (1880-1964): Kuling

Olie på lærred, 45 x 65 cm. Sign. Wm. Henriksen 1929

Varenr 48303

4 Juli 2018 20:55

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms