56144. Kirill Sokolov (1930-2004): Komposition

Olie på pap. Rammemål 60 x 58 cm. Sign. KS 2000 XII

Varenr 56144

4 Juli 2018 19:57

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms