56456. Ove Kunert (1893-1975): Skovparti

Olie på lærred, sign. Ove Kunert samt dateret 1960. 80 x 100 (89 x 109) cm.

Varenr 56456

4 Juli 2018 19:58

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18657400 DKK2018-06-28 21:46
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms