56469. Mogens Balle (1921-1988): Litografi

Litografi 26/200, sign. Balle samt dateret 67. Rammemål: 58,5 x 82 cm.

Varenr 56469

4 Juli 2018 19:58

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms