56457. Ubekendt kunstner: Maleri fra Skagen

Olie på lærred, parti fra Skagen med solnedgang og personer, utydelig sign. 100 x 100 (109,5 x 109,5) cm.

Varenr 56457

4 Juli 2018 19:59

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms