56468. Carl-Henning Pedersen 1913-2007: Fem litografier "Eventyrets Univers" (5)

Fem litografier, alle 97/150 fra serien "Eventyrets Univers" nr. 1-5, sign. Carl-Henning Pedersen samt dateret 1974. Rammemål: 85 x 62 cm.
Ene med skjold nederst samt et glas revnet.

Varenr 56468

4 Juli 2018 20:00

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK 5.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 10000 DKK

191705.000 DKK2018-07-04 12:32
 5.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms