56522. Hans Haakø (1891-1984): Landskab med klipper

Olie på lærred. Sign. H. Haakö. 45 x 55 cm

Varenr 56522

4 Juli 2018 20:00

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK 800 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

23750800 DKK2018-07-02 22:45
23265750 DKK2018-07-02 09:36
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms