56535. Mogens Andersen (1916-2003): Komposition

Litografi, lysmål 41 x 37 cm. Sign. Mogens Andersen 67

Varenr 56535

4 Juli 2018 20:02

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 450 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19267450 DKK2018-07-04 19:46
18360425 DKK2018-07-04 15:50
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms