56536. Per Kirkeby: "Fiskerpigens Sang"

Litografi i farver, lysmål 47 x 64 cm. Sign. Per Kirkeby 157/500

Varenr 56536

4 Juli 2018 20:03

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 650 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19267650 DKK2018-07-04 19:57
19113600 DKK2018-07-04 19:47
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms