Litografi i farver, lysmål 47 x 64 cm. Sign. Per Kirkeby 157/500
19267 | 650 DKK | 2018-07-04 19:57 |
19113 | 600 DKK | 2018-07-04 19:47 |
500 DKK | Startpris |