55050. Bertine Knudsen (1951-): Gammel Dok

Olie på lærred, 100 x 115 cm. Sign. bagside Bertine Knudsen Jul. 1988

Varenr 55050

4 Juli 2018 20:04

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms