54705. Jens Birkemose (1943-): "Aftale"

Bly/akvarel, 32 x 24 cm. Sign. J. Birkemose. Bagside Paris 92

Varenr 54705

4 Juli 2018 20:05

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms