Seks kaffeskeer med forgyldte laffer i æske stemplede, Hertz 1880 samt seks langskaftede teskeer med forgyldte laffer, også Hertz, 1896 og 12 kagegafler, sølv, "Rita". Desuden to saltkar
Samlet vægt 479 g
Saltkarrene mangler glasindsatser
7503 | 850 DKK | 2018-07-04 19:31 |
22597 | 800 DKK | 2018-06-29 15:09 |
800 DKK | Startpris |