56446. Konsol af mahogni. 19. årh

Med en skuffe og dør flankeret af kvartsøjler med udskårne kapitæler. H. 88, B. 64, D. 38,5 cm
Brugsspor, stykke af liste på forkant af plade mangler.

Varenr 56446

11 Juli 2018 20:26

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 425 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 600 DKK

5643425 DKK2018-07-11 10:22
24443400 DKK2018-07-11 16:40
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms