56666. Kiste samt skrin, kamfertræ, 20. årh. (2)

Kiste af kamfertræ, rigt udskåret med scenerier, beslag af messing H. 59 B. 103 D. 52 cm, lås mangler.
Skrin af kamfertræ med udskæringer H. 12 B. 24 D. 15 cm.

Varenr 56666

11 Juli 2018 20:29

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 500 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26160500 DKK2018-07-10 22:19
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms