55604. Frands Thorvald Frandsen(1885-1979): Trinitatis og Runde Tårn

Olie på plade, 42 x 29 cm. Sign. F. Frandsen

Varenr 55604

11 Juli 2018 20:35

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 400 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26426400 DKK2018-07-11 19:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms