55604. Frands Thorvald Frandsen(1885-1979): Trinitatis og Runde Tårn

Olie på plade, 42 x 29 cm. Sign. F. Frandsen

Varenr 55604

11 Juli 2018 20:35

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 400 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26426400 DKK2018-07-11 19:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms