55604. Frands Thorvald Frandsen(1885-1979): Trinitatis og Runde Tårn

Olie på plade, 42 x 29 cm. Sign. F. Frandsen

Varenr 55604

11 Juli 2018 20:35

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 400 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26426400 DKK2018-07-11 19:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms