55595. Jens Chr. Bennedsen (1893-1967): Vinterlandskab med elv

Olie på lærred, 34 x 26 cm. Sign.

Varenr 55595

11 Juli 2018 20:36

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms