55603. E. Thivier: Kvinde der bøder garn

Olie på lærred, 30 x 40 cm. Sign.E. Thivier

Varenr 55603

11 Juli 2018 20:36

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 750 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18860750 DKK2018-07-11 09:06
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms