55606. G. Krumhardt: Vinterparti Frederiksdal

Olie på lærred, 31 x 35 cm. Sign. G. Krumhardt

Varenr 55606

11 Juli 2018 20:37

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 300 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 600 DKK

2675300 DKK2018-07-07 14:11
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms