55606. G. Krumhardt: Vinterparti Frederiksdal

Olie på lærred, 31 x 35 cm. Sign. G. Krumhardt

Varenr 55606

11 Juli 2018 20:37

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 300 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 600 DKK

2675300 DKK2018-07-07 14:11
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms