55046. Frode Kjerulf: Bakket landskab

Olie på lærred, 35 x 48 cm. Sign. monogram FK

Varenr 55046

11 Juli 2018 20:41

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 400 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26440400 DKK2018-07-11 04:23
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms