55046. Frode Kjerulf: Bakket landskab

Olie på lærred, 35 x 48 cm. Sign. monogram FK

Varenr 55046

11 Juli 2018 20:41

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26440400 DKK2018-07-11 04:23
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms