56352. Kai Drews (1884-1964): Åløb gennem skov

Olie på lærred, 70 x 100 cm. Sign. K. Drews

Varenr 56352

11 Juli 2018 20:43

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

26440600 DKK2018-07-11 04:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms