56506. Ubekendt kunstner: Portræt af piberygende orientaler

Olie på lærred, utydeligt signeret W. H. .... 77 x 55 cm

Varenr 56506

11 Juli 2018 20:45

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

183871.000 DKK2018-07-11 20:07
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms