56748. Erik Heide: Kakkelovn

Olie på lærred, sign. på bagsiden Erik Heide. 90 x 70 cm

Varenr 56748

11 Juli 2018 20:46

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms