Olie på pap, sign. Holger Lübbers. 14 x 15 (23 x 24,5) cm.
4351 | 1.600 DKK | 2018-07-11 20:41 |
25211 | 1.500 DKK | 2018-07-11 20:07 |
26371 | 1.100 DKK | 2018-07-04 18:37 |
23959 | 950 DKK | 2018-07-04 19:00 |
900 DKK | Startpris |