56451. Holger Lübbers 1850-1931: Marine parti

Olie på pap, sign. Holger Lübbers. 14 x 15 (23 x 24,5) cm.

Varenr 56451

11 Juli 2018 20:46

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.600 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

43511.600 DKK2018-07-11 20:41
252111.500 DKK2018-07-11 20:07
263711.100 DKK2018-07-04 18:37
23959950 DKK2018-07-04 19:00
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms