56652. Samling thailandske Buddhaer, 20. årh. (4)

Thailandsk Buddha siddende i lotusstilling på trone, udskålet og bemalet træ H. 46 cm.
Thailandsk Buddha stående på trone, udskåeret bemalet træ H. 75 cm.
Tempelvogter, udskåret og bemalet træ H. 62,5 cm.
Tempeldanderinde af bronze H. 10,5 cm.

Varenr 56652

11 Juli 2018 21:16

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.200 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

10101.200 DKK2018-07-06 15:16
263861.100 DKK2018-07-04 17:13
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms