Dekoreret med kat og menneskefugl. H. 16 cm. Stemplet B&G samt sign. Sten 1981 og en etiket K 1887
18563 | 450 DKK | 2018-07-11 16:15 |
PNEIFSKU | 425 DKK | 2018-07-07 17:16 |
18212 | 400 DKK | 2018-07-04 16:09 |
400 DKK | Startpris |