56805. Sten Lykke Madsen for Bing & Grøndahl: Kande af stentøj

Dekoreret med kat og menneskefugl. H. 16 cm. Stemplet B&G samt sign. Sten 1981 og en etiket K 1887

Varenr 56805

11 Juli 2018 19:51

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 450 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18563450 DKK2018-07-11 16:15
PNEIFSKU425 DKK2018-07-07 17:16
18212400 DKK2018-07-04 16:09
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms