55264. Finn Andersen (1909-1987) : Skovparti ved aftenlys

Olie på lærred, sign. Finn An. 74 x 90 cm.

Varenr 55264

11 Juli 2018 19:55

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms