54169. Lise Blaabjerg og Bjarne W. Troelstrup: To litografier

Sign. Lise Blåbjerg E.A. Lysmål 46 x 34 cm og Bjarne W. Troelstrup 14/55-o.I./90-a-b-c-d, lysmål 49,5 x 37 cm

Varenr 54169

11 Juli 2018 19:57

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms