55288. Arne L. Hansen: Komposition

Litografi. Sign. Arne L. Hansen 62 Prøvetryk 1/10. Lysmål 30,5 x 50 cm

Varenr 55288

11 Juli 2018 19:59

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 300 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 600 DKK

21970300 DKK2018-07-11 19:34
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms