55288. Arne L. Hansen: Komposition

Litografi. Sign. Arne L. Hansen 62 Prøvetryk 1/10. Lysmål 30,5 x 50 cm

Varenr 55288

11 Juli 2018 19:59

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 300 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 600 DKK

21970300 DKK2018-07-11 19:34
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms