55734. Jens Peter Groth-Jensen (1918): Landskab fra Fredensborg

Olie på lærred, 40 x 54 cm. Sign. Groth-Jensen 1996

Varenr 55734

11 Juli 2018 19:59

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 650 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25037650 DKK2018-07-11 19:56
20677600 DKK2018-07-08 15:47
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms