Olie på lærred, 73 x 93 cm. Signeret på bagsiden Herman Stilling 1964 Røde Bjerge
22524 | 1.000 DKK | 2018-07-11 19:43 |
4532 | 950 DKK | 2018-07-11 14:44 |
19170 | 900 DKK | 2018-07-10 15:05 |
4165 | 850 DKK | 2018-07-10 12:04 |
700 DKK | Startpris |