56507. Herman Stilling (1925-1996): Røde bjerge

Olie på lærred, 73 x 93 cm. Signeret på bagsiden Herman Stilling 1964 Røde Bjerge

Varenr 56507

11 Juli 2018 20:01

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

225241.000 DKK2018-07-11 19:43
340950 DKK2018-07-11 14:44
19170900 DKK2018-07-10 15:05
4165850 DKK2018-07-10 12:04
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms