56524. Hans Haakø (1891-1984): Færøsk landskab

Akvarel og gouache på papir. Sign. Hans Haakø. 48 x 65 cm

Varenr 56524

11 Juli 2018 20:02

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms