55462. Rokoko armstol

Hvidmalet stel med forgyldte skæringer på kop, sarg og ben. 18. årh. H. 102, bredde 72 cm.

Afskalninger

Varenr 55462

11 Juli 2018 20:14

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 800 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

13090800 DKK2018-07-11 11:51
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms