56248. Alvar Aalto (1898-1976): Kvadratisk spisebord

Ben af forbøjet birketræ, bordplade fineret med ask. H. 71, 90 x 90 cm. Fremstillet hos Artek.
Brugsslitage /lakslitage på bordplade.

Varenr 56248

11 Juli 2018 19:34

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

7503600 DKK2018-07-06 13:05
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms