Olie på lærred, opstilling med solsikker i vase, sign. I. Debois. 67 x 57 (83 x 73) cm.
21573 | 425 DKK | 2018-08-01 13:13 |
20076 | 400 DKK | 2018-07-25 15:48 |
400 DKK | Startpris |