56331. Ingeborg Debois 1897-1970, cd. Maleri

Olie på lærred, opstilling med solsikker i vase, sign. I. Debois. 67 x 57 (83 x 73) cm.

Varenr 56331

1 August 2018 20:09

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 425 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 800 DKK

21573425 DKK2018-08-01 13:13
20076400 DKK2018-07-25 15:48
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms