1859/2835, sign. Heerup. Rammemål. Fugtskade på passepartout. Rammemål 65,5 x 60,5 cm.
19267 | 1.100 DKK | 2018-08-01 20:11 |
23279 | 1.000 DKK | 2018-08-01 20:10 |
25088 | 700 DKK | 2018-08-01 20:08 |
25159 | 400 DKK | 2018-07-16 09:38 |
400 DKK | Startpris |