56349. Henry Heerup. Linoleumstryk

1859/2835, sign. Heerup. Rammemål. Fugtskade på passepartout. Rammemål 65,5 x 60,5 cm.

Varenr 56349

1 August 2018 20:13

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.100 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

192671.100 DKK2018-08-01 20:11
232791.000 DKK2018-08-01 20:10
25088700 DKK2018-08-01 20:08
25159400 DKK2018-07-16 09:38
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms