56139. Michael Schiøtz: Komposition

Olie på lærred, 70 x 85 cm. Sign. MS 64

Varenr 56139

1 August 2018 20:11

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms