55986. Else Fønss (1946-): "Sommernattens Smil"

Olie på lærred, 72 x 59 cm. Sign. bagside Else Fønss 2003

Varenr 55986

1 August 2018 20:12

Vurdering 1500-2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms