55983. Else Fønss (1946-): "Modlys"

Olie på lærred, 62 x 50 cm. Sign. bagside Else Fønss 1998

Varenr 55983

1 August 2018 20:13

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms