56948. Bernth Nielsen (1913-): "Dame i pels"

Olie på lærred. Sign. monogram samt på blindrammen. 100 x 65 cm

Mindre hul i lærred, enkelte afskalninger

Varenr 56948

1 August 2018 20:14

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 750 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

26497750 DKK2018-08-01 17:18
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms