56949. Torben Stig Larsen: "Stilleben"

Akryl på lærred. 80 x 80. Signeret og dateret 1999

Varenr 56949

1 August 2018 20:14

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 500 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4084500 DKK2018-08-01 19:54
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms