56143. Kirill Sokolov (1930-2004): Komposition

Sand og olie på pap. Rammemål 43,5 x 48 cm. Sign. KS 2003 VIII

Varenr 56143

1 August 2018 20:15

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms