56144. Kirill Sokolov (1930-2004): Komposition

Olie på pap. Rammemål 60 x 58 cm. Sign. KS 2000 XII

Varenr 56144

1 August 2018 20:15

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 500 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20469500 DKK2018-08-01 18:46
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms