56508. Mette Gitz-Johansen (1956-): Komposition

Olie på lærred. 63 x 63 cm. Signeret på bagsiden Mette Gitz-Johansen -93/94

Varenr 56508

1 August 2018 20:16

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms