56454. Albert Naur (1889-1973): Landskabsparti

Olie på lærred, sign. Albert Naur. (50 x 65 (75 x 85) cm

Varenr 56454

1 August 2018 20:17

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms