56055. Mogens Andersen 1916-2003. Litografi

Litografi 478/500, abstrakt komposition, sign. Mogens Andersen samt dateret 61. Rammemål: 75 x 65 cm. Fremstår guldnet samt med fugtskjolder nederst.

Varenr 56055

1 August 2018 20:20

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

19267700 DKK2018-08-01 20:18
26502650 DKK2018-08-01 20:17
19113550 DKK2018-08-01 20:15
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms