Litografi 478/500, abstrakt komposition, sign. Mogens Andersen samt dateret 61. Rammemål: 75 x 65 cm. Fremstår guldnet samt med fugtskjolder nederst.
19267 | 700 DKK | 2018-08-01 20:18 |
26502 | 650 DKK | 2018-08-01 20:17 |
19113 | 550 DKK | 2018-08-01 20:15 |
400 DKK | Startpris |