Litografi 'Pigen og hesten'. Rammemål: 51 x 55 cm. Fremstår beskåret uden nummering og signatur.
4953 | 475 DKK | 2018-08-01 20:15 |
23279 | 450 DKK | 2018-08-01 20:14 |
FRANK | 400 DKK | 2018-07-16 17:03 |
400 DKK | Startpris |