56059. Henry Heerup 1907-1993. Litografi

Litografi 'Pigen og hesten'. Rammemål: 51 x 55 cm. Fremstår beskåret uden nummering og signatur.

Varenr 56059

1 August 2018 20:18

Vurdering 800 DKK

4953475 DKK2018-08-01 20:15
23279450 DKK2018-08-01 20:14
STEPHEN400 DKK2018-07-16 17:03
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms